„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko co robimy dla innych, jest tym co naprawdę warto robić  ”- Carrol Lewis

Fundacja „Moja Przyszłość” była współorganizatorem 9 marca 2020 r. z spotkania z okazji Dnia Kobiet podczas, którego odbył się koncert zatytułowany „Lata 20…lata 30-te…”. Studenci Instytutu Muzyki na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego pod kierownictwem dr Bogusława Jana Bembna przygotowali występ z oprawą wokalno-instrumentalną oraz fantastycznym prowadzeniem. Wspomniana inicjatywa była skierowana do mieszkanek Domu Pomocy Społecznej w Pielgrzymowicach włącznie uczennic oddziału Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych. Wśród zaproszonych gości byli również przedstawiciele środowiska lokalnego m.in. Dyrektor Szkoły Podstawowej mgr Andrzej Pilis, Dyrektorka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzyżowicach mgr Bożena Herman, Dyrektorka Publicznego Przedszkola w Pielgrzymowicach mgr Magdalena Stuchlik. Ponadto w wspomnianym spotkaniu uczestniczyli studenci studiów podyplomowych z oligofrenopedagogiki.

Był to kolejny wspólny projekt dr Doroty Prysak i dr Bogusława Jana Bembna z Uniwersytetu Śląskiego przy współpracy z Fundacją „Moja Przyszłość” oraz Szkołą Specjalną nr 3 w Pszczynie oddziałem w Pielgrzymowicach której koordynatorką była nauczycielka mgr Magdalena Kuboszek.

0 komentarzy:

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!