Konkurs Plastyczny : “TRADYCJE I ZWYCZAJE WARTOŚCIĄ POLSKIEJ KULTURY “

W listopadzie 2021r. rozstrzygnięto X edycję Konkursu plastycznego pt.: „Tradycje i zwyczaje wartością polskiej kultury”, którego organizatorem była Fundacja „Moja Przyszłość” przy współpracy z ZS nr 3 Specjalnych im J. Korczaka w Pszczynie -oddział w Pielgrzymowicach a także Uniwersytetem Śląskim.                                                                                     Wszyscy uczestnicy konkursu doskonale wiedzą jaką wartość mają w życiu tradycja i zwyczaje o czym świadczą nadesłane prace plastyczne (sami oceńcie poniżej).

Miedzy innymi one budują naszą kulturę, a każde następne pokolenie może z niej czerpać Placówki zaproszone do udziału w konkursie to:

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszńskiego W Golasowicach
Szkoła Podstawowa im. J. Piłsudskiego w Warszowicach
Szkoła Podstawowa im. K. Miarki W Pielgrzymowicach
Terapia zajęciowa DPS w Pielgrzymowicach.
Wszystkie prace plastyczne zostały wyróżnione przez Społeczność Akademicką Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego.
Zadanie publiczne dotowane było z budżetu Gminy Pawłowice w ramach projektu: Jestem – Działam -Tworzę.
Przeprowadzono również cykl warsztatów artystycznych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną z wykorzystaniem techniki Decoupage, a także warsztatów pt: „Oswajamy z niepełnosprawnością intelektualną”. Zajęcia skierowano do najmłodszych uczestników w tym przedszkolaków z Gminy Pawłowice. Warsztaty odbyły się w przedszkolach w Pielgrzymowicach i Golasowicach.
Serdeczne podziękowania kierujemy dla dyrektorów szkół i przedszkoli biorących udział w zadaniu, nauczycielom za motywację uczniów, a także rodzicom, którzy przesłali prace swoich dzieci.

Opis wydarzenia :

http://zspgolasowice.pl/…/rozstrzygniecie-konkursu…

Warsztaty „ Oswajamy z niepełnosprawnością intelektualną” .

przedszkolepielgrzymowice.pl/galeria/grupa-zyrafki/

Racje Gminne nr 22 ( 17.11 – 30.11.2021r.)

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02x6MigYCZShcFFD3Zu6gTm3yBKb7xE8Z2osCfRvRPPyvtaYpzKhVxNd8tKBQNZ99el&id=100059187100399

https://www.facebook.com/profile.php?id=100059187100399

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *